به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی نود و نهمین نشست برنامه زرین قلم به رونمایی از دو کتاب با عناوین «کوچه باغ عاشقی» و «جنگ و لبخند» اختصاص دارد.\r\nاین مراسم ساعت 16 روز سه شنبه (3مهرماه) با حضور نویسنده کتاب، رمضان صادقی مقدم، حسن صفوی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال تهران، شمیرانات و لواسانات، طاهر طاهری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، ابراهیم ولایت، رییس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان ورامین و بیوک مسگری پور برگزار خواهد شد.\r\nعلاوه بر این از ناهید اسدی، نویسنده کتاب خاطرات بانوان جانباز، اشرف السادات سادات نویسنده کتاب معبر و دبیر انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار و پرویز امینی شاعر آیینی و عاشورایی و نویسنده کتب دفاع مقدس تجلیل و قدردانی خواهد شد.\r\nفرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده است.علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22888680 تماس بگیرند.\r\n ...
 \r\nبه گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران و سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ویژه برنامه «جلوه سوگ: آوای محرم» در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی حضور یافتند.\r\n ...
\r\nویژه‌برنامه «آوای محرم» به مناسبت دهه اول ماه محرم در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود. این برنامه با مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳ از ۲۰ تا ۲۷ شهریور ماه از ساعت ۱۹ در محوطه فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی میزبان علاقه‌مندان است.\r\n«رو در رو» گفت‌وگو درباره فرهنگ عاشورا و تأثیر آن بر سبک زندگی و «رادیو محرم» از برنامه‌های شاخص ویژه‌برنامه آوای محرم است. از دیگر برنامه‌های فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در دهه اول محرم می‌توان به اجرای نمایش‌ها و نواهای آیینی، تعزیه و پرده‌خوانی و نغمه‌های عاشورایی اشاره کرد.\r\nفرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در خیابان پاسداران، خیابان شهید گل‌نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده و شماره تلفن ۲۶۷۰۱۵۳۶ برای اطلاعات بیشتر اعلام شده است.\r\n\r\n...
فیلم سینمایی «مادر» ساخته میکیو ناروسه فیلمساز ژاپنی در سال ۱۹۵۲ روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۸ در برنامه «فیلم و گپ» فرهنگ‌سرای رسانه به نمایش در می‌آید و توسط سعید قطبی زاده منتقد سینما نقد و بررسی می‌شود.\r\nمادر فیلمی درام محصول ژاپن با بازی کینویو تاناکا، کیوکو کاگاوا و دایسوکه کاتو است.\r\nعلاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید گل‌نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۵۳۶ تماس بگیرند.\r\n...
\r\nفرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی با همکاری کانون ادبی مدارا سوگواره شعر عاشورایی با محوریت حادثه کربلا را روز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می‌کند. مهدی دشتی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان کارشناس و امیرمهدی صفایی به عنوان مجری و کارشناس ترانه و شعر کلاسیک در این نشست حضور خواهند داشت. \r\n \r\nبه گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، طبق اعلام دبیرخانه سوگواره، شاعران می‌توانند آثار خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی به شماره ۹۳۶۶۶۸۵۱۰۲ بفرستند، همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی نیز می‌توانند با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۵۳۶ تماس بگیرند.\r\n \r\nعلاقه‌مندان برای حضور و شعرخوانی در سوگواره می‌توانند به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.\r\n\r\n \r\n...
رییس فرهنگسرای رسانه خبرداد:

برگزاری جشنواره‌های رسانه‌ای در فصل پاییز/ تولید بیشتر محتوا در فضای مجازی

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی، گفت: این فرهنگسرا با تمرکز بر تولید محتوای بیشتر در فضای مجازی و افزایش سواد رسانه‎ای شهروندان شهر تهران برای فصل پاییز ۲۷ عنوان برنامه فرهنگی و رسانه ای با ۲۹۸ اجرا، برنامه ریزی کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، بهزاد تیمورپور با تشریح برنامه‌های این فرهنگسرا در فصل پاییز، گفت: در این فصل با رویکرد مدیریت تغییرات فرهنگی، برنامه‌های متنوعی در زمینه‌های مختلف، فرهنگی، هنری، رسانه ای، تفریحی و ورزشی برنامه ریزی شده است.

وی اظهارداشت: بخشی از این فعالیت ها به  برنامه های هفته دفاع مقدس و ماه محرم در قالب ویژه برنامه های جلوه سوگ اختصاص داشت که در طول هفته های گذشته اجرا شده است که در این زمینه می توان به آیین تجلیل از رضا برجی و آغاز مسابقه مستند مردمی عبرات اشاره کرد.

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی تصریح کرد: در ادامه و در طول ماه های آینده هم برنامه های شاخص دیگری از جمله جشنواره «رسانه های اجتماعی»، جشنواره «فرهنگ، رسانه و آپارتمان نشینی» و نخستین المپیاد ورزشی خبرنگاران برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری همایش بین المللی مدیریت رسانه و نمایشگاه محصولات سواد رسانه ای هم از برنامه های مشارکتی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در فصل پاییز است.

تیمورپور یادآورشد: این فرهنگسرا در دو نمایشگاه مطبوعات و رسانه های دیجیتال نیز حضور فعال خواهد داشت.

وی درباره برنامه‌های پاییزی این فرهنگسرا در حوزه فضای مجازی نیز گفت: در این بخش برنامه‌هایی از جمله انتشار و توزیع هفته نامه «ایست رسانه‌ای»، محصولات «۶۰ ثانیه زندگی» و «مجازستان» و انتشار مطالب مفید سواد رسانه‌ای در بستر شبکه های اجتماعی فرهنگسرا، انجام می‌شود.

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی، گفت: فعالیت ها و برنامه های فرهنگسرا در بخش منطقه‌ای و محلی هم، علاوه بر برنامه ها و دوره های آموزشی، با ارائه امکانات فرهنگی و ورزشی و خدمات کتابخانه تخصصی، دنبال می شود.

تیمورپور، اظهارداشت: در رویکردی جدید نیز قصد داریم برنامه های فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی را در فصل زمستان براساس نیاز سنجی ها، ایده ها و پیشنهادهای به دست آمده از استارت آپ ها، برنامه ریزی کنیم.

 

نظر بدهید

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz