به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی نود و نهمین نشست برنامه زرین قلم به رونمایی از دو کتاب با عناوین «کوچه باغ عاشقی» و «جنگ و لبخند» اختصاص دارد.\r\nاین مراسم ساعت 16 روز سه شنبه (3مهرماه) با حضور نویسنده کتاب، رمضان صادقی مقدم، حسن صفوی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال تهران، شمیرانات و لواسانات، طاهر طاهری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، ابراهیم ولایت، رییس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان ورامین و بیوک مسگری پور برگزار خواهد شد.\r\nعلاوه بر این از ناهید اسدی، نویسنده کتاب خاطرات بانوان جانباز، اشرف السادات سادات نویسنده کتاب معبر و دبیر انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار و پرویز امینی شاعر آیینی و عاشورایی و نویسنده کتب دفاع مقدس تجلیل و قدردانی خواهد شد.\r\nفرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده است.علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22888680 تماس بگیرند.\r\n ...
 \r\nبه گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران و سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ویژه برنامه «جلوه سوگ: آوای محرم» در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی حضور یافتند.\r\n ...
\r\nویژه‌برنامه «آوای محرم» به مناسبت دهه اول ماه محرم در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود. این برنامه با مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳ از ۲۰ تا ۲۷ شهریور ماه از ساعت ۱۹ در محوطه فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی میزبان علاقه‌مندان است.\r\n«رو در رو» گفت‌وگو درباره فرهنگ عاشورا و تأثیر آن بر سبک زندگی و «رادیو محرم» از برنامه‌های شاخص ویژه‌برنامه آوای محرم است. از دیگر برنامه‌های فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در دهه اول محرم می‌توان به اجرای نمایش‌ها و نواهای آیینی، تعزیه و پرده‌خوانی و نغمه‌های عاشورایی اشاره کرد.\r\nفرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در خیابان پاسداران، خیابان شهید گل‌نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده و شماره تلفن ۲۶۷۰۱۵۳۶ برای اطلاعات بیشتر اعلام شده است.\r\n\r\n...
فیلم سینمایی «مادر» ساخته میکیو ناروسه فیلمساز ژاپنی در سال ۱۹۵۲ روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۸ در برنامه «فیلم و گپ» فرهنگ‌سرای رسانه به نمایش در می‌آید و توسط سعید قطبی زاده منتقد سینما نقد و بررسی می‌شود.\r\nمادر فیلمی درام محصول ژاپن با بازی کینویو تاناکا، کیوکو کاگاوا و دایسوکه کاتو است.\r\nعلاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید گل‌نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۵۳۶ تماس بگیرند.\r\n...
\r\nفرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی با همکاری کانون ادبی مدارا سوگواره شعر عاشورایی با محوریت حادثه کربلا را روز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می‌کند. مهدی دشتی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان کارشناس و امیرمهدی صفایی به عنوان مجری و کارشناس ترانه و شعر کلاسیک در این نشست حضور خواهند داشت. \r\n \r\nبه گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، طبق اعلام دبیرخانه سوگواره، شاعران می‌توانند آثار خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی به شماره ۹۳۶۶۶۸۵۱۰۲ بفرستند، همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی نیز می‌توانند با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۵۳۶ تماس بگیرند.\r\n \r\nعلاقه‌مندان برای حضور و شعرخوانی در سوگواره می‌توانند به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.\r\n\r\n \r\n...
در بخش رقابت‌های انفرادی؛

ایرنا قهرمان نخستین المپیاد ورزشی خبرنگاران شد

رقابت‌های انفرادی نخستین المپیاد ورزشی خبرنگاران شهر تهران با قهرمانی تیم خبرگزاری ایرنا پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، این المپیاد در قسمت رقابت‌های انفرادی در ۷ رشته آمادگی جسمانی، فوتبال دستی، دارت، تیراندازی، تیر و کمان، شنا و تنیس روی میز با حضور ۱۳۰ ورزشکار از خبرگزاری ها و مطبوعات در دو بخش آقایان و بانوان از دوم تا ۹ آبان توسط فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار شد.

در پایان رقابت‌های انفرادی براساس نتایج کسب شده در تمام رشته ها، تیم خبرگزاری ایرنا با ۱۸۰ امتیاز به کسب مقام اول، تیم خبرگزاری ایسنا با ۱۱۰ امتیاز مقام دوم و تیم خبرگزاری مهر با ۱۰۰ امتیاز مقام سوم مسابقات را کسب کردند.

در رشته آمادگی جسمانی آقایان؛ مهدی نادری، بهرام پورمحمدنژاد و مصطفی آزادی هر سه از خبرگزاری ایرنا به ترتیب مقام اول، دوم و سوم را به دست آوردند. در بخش بانوان نیز مهری محمدی مقدم از خبرگزاری ایسنا مقام اول، حمیده ایمانی از خبرگزاری ایرنا مقام دوم و کبریا حسین زاده از خبرگزاری ایسنا عنوان های برتر را کسب کردند.

هر سه جایگاه اول، دوم و سوم مسابقات فوتبال دستی آقایان را هم ورزشکارانی از خبرگزاری مهر به دست آوردند. در این مسابقات اصغرخمسه و موسی تیزرو از تیم مهر «ب» مقام اول، علیرضا هنرمنش و مرتضی احمدی از تیم «مهر الف» مقام دوم و مهدی رضایی از تیم مهر «ج» به مقام سوم رسیدند.در بخش بانوان هم به ترتیب الهام دهقانی از خبرگزاری مهر و الهه دهقان از خبرگزاری ایرنا مقام اول و دوم را از آن خود کردند.

در مسابقات دارت آقایان هم به ترتیب مصطفی آزادی از خبرگزاری ایرنا، پوریا عرب از ایسکانیوز و محمدرضا سعیدی از خبرگزاری مهر به مقام های اول تا سوم رسیدند. فاطمه نورآذر و حمیده ایمانی از خبرگزاری ایرنا هم نفرات اول و دوم مسابقات دارت بانوان شدند.

در رشته تیراندازی آقایان مقام اول را علی مجدآبادی، مقام دوم را محمدحسین رضوان از خبرگزاری ایرنا و مقام سوم را محمود حسن زاده از خبرگزاری مهر به دست آوردند.انسیه ایزدی نسب از خبرگزاری صدا و سیما هم مقام اول این رشته را در بخش بانوان به دست آورد.

در مسابقات تیر و کمان آقایان هم مقام اول به هادی سامع از خبرگزاری تابناک، مقام دوم به محمدرضا سعیدی از خبرگزاری مهر و مقام سوم به محمد حسین رضوان به خبرگزاری ایرنا رسید. در بخش بانوان هم سحر انتظاری از خبرگزاری ایسنا به مقام اول دست یافت.

در مسابقات تنیس روی میز آقایان هم مجید احتشام زاده از رادیو تهران مقام اول، مهیار عربی از روزنامه جام جم مقام دوم و فرج اله محمدپور از خبرگزاری صدا و سیما عنوان های برتر را کسب کردند.ایراندخت آذرشکیب از خبرگزاری ایسنا هم در بخش بانوان به مقام اول رسید.

مسابقات شنا آقایان هم به ترتیب مقام های اول تا سوم را علی کریمی پور از خبرگزاری مهر، بهنام سلیمیان و شروین معینی از رادیو تهران، از آن خود کردند.

نظر بدهید

1 دیدگاه on "ایرنا قهرمان نخستین المپیاد ورزشی خبرنگاران شد"

avatar
مهدی نادری
Guest

زنده باد ایرنا

wpDiscuz