به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی، صد و چهاردهمین نشست تخصصی زرین قلم با نقد و بررسی رمان «هشت شهر عشق» سه‌شنبه 30 بهمن ساعت ۱۶ با حضور کتایون شیدایی نویسنده کتاب برگزار می‌شود.\r\n \r\n«هشت شهر عشق» رمانی تاریخی، عرفانی، حماسی است که بستری داستانی دارد. این کتاب در نمایشگاه کتاب امسال عرضه شد. از آنجا که نویسنده کتاب کرمانشاهی و از اهالی شهرستان صحنه است، مراسم رونمایی از این کتاب در این شهرستان برگزار شد.\r\n \r\nفرحناز علیزاده نویسنده و داستان‌نویس و ابراهیم مهدی زاده نویسنده و شاعرو اکبر قناعت زاده نویسنده منتقدان این نشست هستند.  \r\n \r\nعلاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به نشانی پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.\r\n \r\n\r\n ...
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی، کانون ادبی مدارا نشست هفتگی تخصصی ترانه و شعر کلاسیک را همراه با موسیقی زنده توسط گروه موسیقی مدارا برگزار می‌کند. امیر مهدی صفایی مجری و رضا روزبهانی و نادر محمدی منتقدان این نشست هستند.\r\n \r\nنشست تخصصی ترانه و شعر کلاسیک دوشنبه 29 بهمن ساعت ۱۶ در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.\r\n \r\nحضور برای اعضا کانون و عموم مردم به صورت رایگان و آزاد است.\r\n \r\nعلاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی واقع در خیابان پاسداران خیابان گل نبی خیابان ناطق نوری، میدان قبا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۸۸۶۸۱ داخلی ۲۱۲ تماس بگیرند.\r\n \r\n\r\n \r\n ...
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی، نشست تخصصی «فیلم و گپ» با نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی «شکار انسان» و با حضور سعید قطبی‌زاده، چهارشنبه 24 بهمن ساعت ۱۸ در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می‌شود. \r\n \r\nفیلم سینمایی شکار انسان (به انگلیسی: Man Hunt) فیلمی در سبک تریلر سیاسی به کارگردانی فریتس لانگ است که در سال ۱۹۴۱ منتشر شد.\r\n\r\nاین فیلم، اولین فیلم جنگی‌ای بود که توجه عمومی را به «اداره نظارت و بازبینی فیلم‌ها» در آمریکا جلب نمود که اعلان کرده بود تنها در صورتی اجازهٔ نمایشِ فیلم را خواهد داد که صحنه‌های بسیار خشنِ آن حذف شود و همهٔ آلمانی‌ها را بطور مطلق، شیطان‌صفت و بد، جلوه ندهد.\r\n\r\nوالتر پیجن، جوآن بنت، جرج سندرز و جان کارادین دراین فیلم ایفای نقش کرده اند.\r\n \r\nبرای عضویت در کانون فیلم و گپ فرهنگ‌سرای رسانه با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۱ تماس بگیرید. \r\nفرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در خیابان پاسداران، خیابان شهید گلی نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده است.\r\n \r\n...
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی،ویژه برنامه «به وقت عشق» به همت کانون زندگانی فرهنگ سرای رسانه و به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) 19 و 20 بهمن ماه ساعت 18در سالن 200 نفره فرهنگ سرای رسانه برگزار می شود.\r\nاین برنامه نشست محور با اجرای علی رضا خلیلی و شامل برنامه های « نوحه خوانی - پرسش و پاسخ به سوالات مذهبی و سخنرانی»می باشد.حضور در این ویژه برنامه برای عموم مردم آزاد می باشد.\r\nعلاقه مندان جهت حضور در این نشست  می‌توانند به فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی واقع در پاسداران، خیابان گل نبی، میدان قبا مراجعه کنند.\r\n\r\n \r\n ...

گزارشی از فعالیت های فصل پاییز فرهنگسرای رسانه

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی گزارشی از فعالیت های این فرهنگسرا در فصل پاییز ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، بهزاد تیمورپور با تشریح برنامه‌های این فرهنگسرا در فصل پاییز، گفت: در این فصل برنامه‌های متنوعی در زمینه‌های مختلف، فرهنگی، هنری، رسانه ای، تفریحی و ورزشی اجرا شد که بخشی از این فعالیت ها به برنامه های هفته دفاع مقدس و ماه محرم در قالب ویژه برنامه های جلوه سوگ اختصاص داشت که در این زمینه می توان به آیین تجلیل از رضا برجی و برگزاری مسابقه مستند مردمی عبرات اشاره کرد.

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی تصریح کرد: در ادامه برنامه های شاخص دیگری از جمله جشنواره «رسانه های اجتماعی»، جشنواره «فرهنگ، رسانه و آپارتمان نشینی»، نخستین المپیاد ورزشی خبرنگاران و فعالیت باشگاه فرهنگ هنر آغاز شد  که در فصل زمستان هم این برنامه ها دنبال می شود.

وی اظهارداشت: برگزاری نشست های نقد و بررسی «در قاب رسانه»، برگزاری عصرانه رسانه ای و عصرانه مطبوعات، کمپین صداقت رسانه ای، زرین قلم، ستارگان پرفروغ، رصد شبکه های اجتماعی، کتابخوانی دسته جمعی نوجوانان، نشست‌ های سینما روانشناسی، نشست های فیلم و گپ و اهدای هدیه به خبرنگاران در شب یلدا از دیگر برنامه های فرهنگسرای رسانه در فصل پاییز بود.

تیمورپور یادآورشد: این فرهنگسرا در دو نمایشگاه مطبوعات و رسانه های دیجیتال نیز حضور فعال داشت و محصولات فرهنگی و رسانه ای خود را در کنار ویژه برنامه ها و تعامل های رسانه ای، عرضه کرد.

وی درباره برنامه‌های پاییزی این فرهنگسرا در حوزه فضای مجازی نیز گفت: در این بخش برنامه‌هایی از جمله انتشار و توزیع هفته نامه «ایست رسانه‌ای»، فصل چهارم رادیو سواد آوا، راه اندازی کمپین رژیم مصرف رسانه ای و پارگراف و انتشار مطالب مفید سواد رسانه‌ای در بستر شبکه های اجتماعی فرهنگسرا، انجام گرفت.

وی افزود: پخش برنامه تلویزیونی «مجاز» از شبکه خبر و پخش مستند عکاس صلح به تهیه کنندگی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی و حضور در جشنواره عمار از دیگر فعالیت های رسانه ای این فرهنگسرا در فصل پاییز بود.

رییس فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی، اظهارداشت: فعالیت ها و برنامه های فرهنگسرا در بخش منطقه‌ای و محلی هم، علاوه بر برنامه ها و دوره های آموزشی، با ارائه امکانات فرهنگی و ورزشی و خدمات کتابخانه تخصصی، دنبال می‌شود.

نظر بدهید

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz