به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی، صد و چهاردهمین نشست تخصصی زرین قلم با نقد و بررسی رمان «هشت شهر عشق» سه‌شنبه 30 بهمن ساعت ۱۶ با حضور کتایون شیدایی نویسنده کتاب برگزار می‌شود.\r\n \r\n«هشت شهر عشق» رمانی تاریخی، عرفانی، حماسی است که بستری داستانی دارد. این کتاب در نمایشگاه کتاب امسال عرضه شد. از آنجا که نویسنده کتاب کرمانشاهی و از اهالی شهرستان صحنه است، مراسم رونمایی از این کتاب در این شهرستان برگزار شد.\r\n \r\nفرحناز علیزاده نویسنده و داستان‌نویس و ابراهیم مهدی زاده نویسنده و شاعرو اکبر قناعت زاده نویسنده منتقدان این نشست هستند.  \r\n \r\nعلاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به نشانی پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند.\r\n \r\n\r\n ...
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی، کانون ادبی مدارا نشست هفتگی تخصصی ترانه و شعر کلاسیک را همراه با موسیقی زنده توسط گروه موسیقی مدارا برگزار می‌کند. امیر مهدی صفایی مجری و رضا روزبهانی و نادر محمدی منتقدان این نشست هستند.\r\n \r\nنشست تخصصی ترانه و شعر کلاسیک دوشنبه 29 بهمن ساعت ۱۶ در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.\r\n \r\nحضور برای اعضا کانون و عموم مردم به صورت رایگان و آزاد است.\r\n \r\nعلاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی واقع در خیابان پاسداران خیابان گل نبی خیابان ناطق نوری، میدان قبا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۸۸۶۸۱ داخلی ۲۱۲ تماس بگیرند.\r\n \r\n\r\n \r\n ...
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی، نشست تخصصی «فیلم و گپ» با نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی «شکار انسان» و با حضور سعید قطبی‌زاده، چهارشنبه 24 بهمن ساعت ۱۸ در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می‌شود. \r\n \r\nفیلم سینمایی شکار انسان (به انگلیسی: Man Hunt) فیلمی در سبک تریلر سیاسی به کارگردانی فریتس لانگ است که در سال ۱۹۴۱ منتشر شد.\r\n\r\nاین فیلم، اولین فیلم جنگی‌ای بود که توجه عمومی را به «اداره نظارت و بازبینی فیلم‌ها» در آمریکا جلب نمود که اعلان کرده بود تنها در صورتی اجازهٔ نمایشِ فیلم را خواهد داد که صحنه‌های بسیار خشنِ آن حذف شود و همهٔ آلمانی‌ها را بطور مطلق، شیطان‌صفت و بد، جلوه ندهد.\r\n\r\nوالتر پیجن، جوآن بنت، جرج سندرز و جان کارادین دراین فیلم ایفای نقش کرده اند.\r\n \r\nبرای عضویت در کانون فیلم و گپ فرهنگ‌سرای رسانه با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۱ تماس بگیرید. \r\nفرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی در خیابان پاسداران، خیابان شهید گلی نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده است.\r\n \r\n...
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی،ویژه برنامه «به وقت عشق» به همت کانون زندگانی فرهنگ سرای رسانه و به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) 19 و 20 بهمن ماه ساعت 18در سالن 200 نفره فرهنگ سرای رسانه برگزار می شود.\r\nاین برنامه نشست محور با اجرای علی رضا خلیلی و شامل برنامه های « نوحه خوانی - پرسش و پاسخ به سوالات مذهبی و سخنرانی»می باشد.حضور در این ویژه برنامه برای عموم مردم آزاد می باشد.\r\nعلاقه مندان جهت حضور در این نشست  می‌توانند به فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی واقع در پاسداران، خیابان گل نبی، میدان قبا مراجعه کنند.\r\n\r\n \r\n ...

دیدار رییس فرهنگسرای رسانه با معاون اجتماعی منطقه ۳

در راستای تاکید ریاست سازمان فرهنگی هنری بر تعامل مدیران مراکز باشهرداران و معاونان مناطق ، رئیس فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی با معاون اجتماعی شهرداری منطقه۳ دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ،در راستای تاکید رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بر تعامل مدیران مراکز با شهرداران و معاونان مناطق ،رئیس فرهنگسرای رسانه  به همراه معاون مالی و اداری فرهنگسرا  با مهندس کمالی نسب معاون اجتماعی شهرداری منطقه ۳ دیدار کرد.

در این دیدار که در دفتر معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۳ برگزار شد دو طرف بر  اجرای برنامه های مشارکتی فرهنگی ،هنری و ورزشی در فصل تابستان  که از ۱۵ تیرماه تا پایان فصل تابستان در مناطق مختلف شهرداری تهران برگزار میشودگفتگو کردند.

کمالی نسب در این نشست با اشاره به تعاملات معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۳ و فرهنگسرای رسانه  در سال گذشته مانند برنامه جام شهدای پلاسکو که به نحو شایسته برگزار گردید  بر ادامه روند جاری تاکید کرد.

کمالی نسب در خصوص پیشنهاد اجرای برنامه هایی در روزهای تعطیل برای خانواده ها افزود این معاونت امادگی دارد در این زمینه نیز با فرهنگسرا همکاری نماید.

در ادامه این جلسه رئیس فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ضمن تشکر از تعاملات خوب معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۳ در اجرای برنامه های این فرهنگسرا ،به تداوم این تعاملات تاکید کرد.

طرفین همچنین آمادگی خود را برای  مشارکت در برنامه های دهه کرامت که از ۱۵ تیر لغایت پایان شهریور ماه  که توسط معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۳  در پارکهای اطراف اجرا میگردد اعلام نمودند.

 در ادامه معاون مالی و اداری فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی نیز در خصوص اجرای برنامه های مشارکتی که در سال ۹۶ با شهرداری منطقه اجرا گردید و با اشاره به تعامل خوب ادارات این منطقه با فرهنگسرای رسانه  تاکید بر برنامه های جریان ساز در خصوص بحث پسماند تاکیدنمود.

عزتی افزود با توجه به پتانسیل بالای فرهنگسرای رسانه در اجرای برنامه های وزین برای اهالی منطقه  و شهر تهران امید است شرایطی فراهم گردد که این فرهنگسرا بتواند از امکانات شهرداری منطقه ۳ در اجرای برنامه ها استفاده نماید.

در پایان این جلسه مقرر گردید  رییس و معاونان فرهنگسرای رسانه با محمود سلیمی شهردار منطقه ۳ در دیداری به بحث و گفتگو بنشینند.

 

 

 

 

نظر بدهید

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz